L'ORÉAL УКРАЇНА ТА UNFPA УКРАЇНА ОГОЛОШУЮТЬ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ 3-ГО СЕЗОНУ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «КРАСА ДЛЯ ВСІХ»

L'Oréal Україна та UNFPA Україна оголошують про закінчення 3-го сезону освітнього проєкту «Краса для всіх», орієнтованого на жінок, які потрапили у важку життєву ситуацію або постраждали від насильства.

21 червня 2019 року компанія L'Oréal Україна розпочала 3-й сезон проєкту "Краса для всіх", щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього або гендерно-обумовленого насильства, здобути безкоштовну освіту у сфері крааси. Мета проєкту — за допомогою спеціального курсу навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основ перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя. Навчальний курс був спеціально розроблений для цього проєкту і викладався висококваліфікованими перукарями та колористами бренду MATRIX. Курс гарантує, що всі учениці набудуть навичок, щоб почати кар'єру в салонносу бізнесі.

Учасниці долучаться до команди з 5565 осіб, які в 2018 році пройшли безкоштовне навчання у різних країнах світу. Сьогодні програму "Краса для всіх" представлено в понад 25 країнах Латинської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу.

«За три роки існування програми в Україні 67 жінок опанували нову професію завдяки програмі «Краса для всіх». Це неймовірний результат, і ми прагнемо не зупинятися й надалі! Ми впевнені, що отриманні навички, підтримка психолога стануть в нагоді для подальшого розвитку їхньої кар’єри, формування мотивації та повернення віри в себе, віри у краще майбутнє,» - Генеральний директор L'Oréal Україна, Марк Савчук.

Реалізація програми здійснюється спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) та за підтримки Фонду L’Oréal.

Beauty for Better Life – Beauty to feel better and To Live Better!