Отримуйте визнання і винагороду: у Л'Ореаль кожен співробітник повинен отримувати визнання і винагороду за свої зусилля, свою причетність і внесок у діяльність компанії. Цей підхід лежить в основі компенсаційної політики Групи в усьому світі.

Відповідно до своєї місії і своїх цінностей Л'Ореаль визнає і винагороджує внесок кожного співробітника в розвиток компанії, пропонуючи привабливі компенсації і всесвітню програму розподілу прибутку поряд з ключовими перевагами. Ця політика поширюється на всіх співробітників. Тим не менш, вона реалізується в тій чи іншій мірі відповідно до місцевих правил, культури і практики.

КОНКУРЕНТОЗДАТНА КОМПЕНСАЦІЯ НА РИНКУ
Компенсація регулярно коригується відповідно до ситуації на ринку, індивідуальної продуктивності та ефективності на обійманій посаді, кваліфікації та досвіду. Місцева структура заробітної плати регулярно оцінюється з точки зору зовнішнього ринку, а також внутрішніх рівнів заробітної плати за рівний ступінь відповідальності, навичок і досвіду.

ВИНАГОРОДА, ЯКА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ПРОДУКТИВНОСТІ
Культура Л'Ореаль орієнтована на продуктивність. Наша компенсаційна політика відображає цю культуру, включаючи бонуси для винагороди за високі рівні особистої продуктивності та участі, а також за продуктивність команди і бізнес-підрозділів. Ця система сьогодні впроваджена в кожній країні, де працює Л'Ореаль. Група також створила програму, відому як Всесвітня програма розподілу прибутку, яка дає співробітникам частку в плодах успіхів у своїй країні. Зрештою, Л'Ореаль інвестує в довгострокову безпеку своїх співробітників.