Працюйте над розвитком своєї кар'єри: Оскільки побудова професійної кар'єри - це тривалий процес, Л'Ореаль організувала простий, але потужний процес розвитку кар'єри, який дасть змогу вам особисто контролювати свою кар'єру.

 

Приймайте активну участь
У мінливому світі,  ви хочете швидко розвиватися, брати на себе відповідальність, бути автономним, накопичувати досвід і показувати, що ви можете зробити. Л'Ореаль дає вам ресурси для розвитку. Ми знаємо, що професійна кар'єра повинна розглядатися і будуватися на тривалий термін, і вважаємо, що кожен з наших співробітників повинен відігравати активну роль у своїй кар'єрі.

 

ЗРОЗУМІЛІ І ПРОСТІ ІНСТРУМЕНТИ
Отже ми створили простий та ефективний процес розвитку кар'єри на основі щорічних оглядів талантів, які дозволять нам визначити і дослідити потенціал. Роль кожної людини в цьому процесі, від безпосереднього керівника до відділу кадрів і самого співробітника, чітко визначена. Більше того, процес заснований на використанні окремих інструментів, які є загальними для всієї групи.

 

ВАШ ОСОБИСТИЙ РОЗВИТОК

Ми думаємо, що існує не один-єдиний спосіб розвитку власної кар'єри, а цілих три.

  • Досвід

Робота над новою категорією або новим брендом, робота за іншою спеціальністю в рамках тієї ж функції, зміна функції, ваше навчання, робота з новими каналами дистрибуції, відкриття нових ринків завдяки міжнародній мобільності, участь у трансверсальному проекті, управління командами: весь цей досвід є дуже інформативним і допоможе вам досягти прогресу.

  • Освіта

Набуття нових знань і тренування своїх навичок в практичному середовищі - це також спосіб досягти прогресу.

  •  Вплив

Взаємодія з іншими партнерами на різних рівнях і отримання вигоди від їхніх рекомендацій і досвіду також буде сприяти вашому розвитку. Зрештою, ви можете також відчувати необхідність у наставництві тренера, який допоможе вам проаналізувати кращі варіанти і переосмислити свої цілі і здібності.

 

 

> Listen to the different career stories you can have at L’Oréal