Навчатися тут: Ми з однаковою пристрастю працюємо над розвитком наших людей і над розвитком наших продуктів

Ми завжди в пошуку досконалості і тому залишаємося на крок попереду, сприяючи тому, щоб наша креативність вирішувала питання краси в її нескінченному розмаїтті. Поряд з наполегливістю у вирішенні всіх ваших бізнес-завдань, і те, що команди Лореаль з навчання для розвитку вам пропонують! Наша мета - допомогти вам розкрити свій потенціал.
Світ б'юті-продукції постійно і швидко розвивається і працює завдяки змінам у суспільстві. Тоді, коли це динамічне середовище стимулює внутрішній розвиток і довгострокову побудову кар'єри, ми пропонуємо нашим співробітникам постійні можливості для розвитку.

НА ФАБРИЦІ ЛІДЕРСТВА
Перед вами – активне життя працівника, що складається з проблем, дискусій і нових ситуацій. Заохочуючи вас розвивати і протистояти таким ситуаціям, Лореаль діє як реальна фабрика лідерства. Щоб ви могли проявити свій потенціал повною мірою, ми допоможемо вам удосконалити ваші управлінські таланти, розвинути здатність працювати в міжкультурному середовищі і відкрити власний стиль керівництва та спілкування.
Доторкніться до чогось особливого
Високий професіоналізм у нас в ДНК. Саме тому ми гарантуємо, що ви будете спілкуватися з кращими міжнародними експертами, як внутрішніми, так і зовнішніми, які допоможуть вам дізнатися  про останні тенденції та інновації. Завжди прагнучи досконалості, ми розвиваємо стратегічні партнерські відносини з університетами та бізнес-школами, а також співпрацюємо з іншими світовими компаніями.

РОЗВИВАЙТЕ СВОЇ БІЗНЕС-НАВИЧКИ
Все починається з перших бізнес-завдань! Де б ви не були, що б ви не робили, ви зможете скористатися індивідуальним шляхом розвитку, персоналізованим згідно з вашими потребами. Л'Ореаль- це також справжня людська пригода, яка допоможе вам побудувати свою кроскультурну мережу. 5 наших центрів розвитку в Ріо, Шанхаї, Дубаї, Нью -Йорку і Парижі повністю призначені для вашого особистісного зростання.

ЗРОСТАЙТЕ ПРОФЕСІЙНО В ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКА ВАС СТИМУЛЮЄ
Навчання – це безперервний процес. Ми твердо віримо у вашу здатність вчитися у вашій мережі, ваших колег, вашого менеджера, ваш проект, ваші нові виклики. Водночас, розвиватися в Л'Ореаль означає, що ви завжди будете сприяти своєму творчому потенціалу і розвивати свою інтуїцію для вирішення проблем нашого кроскультурного б'юті-бізнесу.
Завдання команди навчання в тому, щоб стимулювати ваш дух навчання шляхом створення відповідного середовища і разом з тим поважати різноманітність культур навчання.

ДІЗНАВАЙТЕСЯ ПРО РІЗНІ РІШЕННЯ
Сьогодні навчання є соціальним і цифровим! Віртуальний клас, відео, подкасти, конференції, тренування, електронне навчання... Ми надаємо нашим співробітникам у всьому світі послуги та рішення, які дають їм змогу побудувати власний досвід навчання. Платформа "My learning" має більш як 1000 навчальних ресурсів, доступних онлайн, щоб допомогти вам перетворити своє навчання на подорож!
 

> Discover some of the learning opportunities we offer our talents