Відчуйте світ: Як мультикультурна група Л'Ореаль зробила одним зі своїх головних активів відкритість світу.

Мобільність є невід'ємною частиною кар'єри наших менеджерів, оскільки дає їм можливість насолодитися новим особистим і робочим досвідом, який, імовірно, може змінити життя.

Л'Ореаль присутній у 130 країнах світу, тому багатоманітність завжди була однією з наших головних переваг. Таланти й енергія чоловіків і жінок, які працюють у Групі по всьому світу, дає нам реальну конкурентну перевагу, що дозволяє нам зберігати стійке глобальне зростання.

 

БЕЗПРОГРАШНИЙ ПІДХІД

Ми заохочуємо мобільність, яка допомагає нашим працівникам, як молодим, так і досвідченим спеціалістам, швидко набувати досвіду, занурюючись у різні культури, знайомлячись із різними бізнес-підходами та ринковими ситуаціями. Ми пропонуємо нашим співробітникам міжнародні 7 місій у конкретній точці своєї кар'єри; сьогодні 44 % співробітників Групи, які перебувають у міжнародних обмінах, мають вік до 35 років. Це безпрограшний підхід: ті ноу-хау, про які наші працівники дізнаються в інших країнах, сприяють зростанню групи. А менеджерам це дозволяє розширити свої горизонти, розвиваючи свої управлінські навички.
 

> Explore the different opportunities you can have worldwide