© Peter Lindbergh for L'Oréal

Компанія L'ORÉAL Україна була заснована в 2004 році.Перше відвантаження було здійснено в квітні 2005 року.Штат компанії тоді налічував менше двадцяти співробітників, і офіс розташовувався в невеликому приміщенні на вулиці Воровського. Як і в багатьох інших країнах, першим було відкрито Підрозділ продукції масового попиту. Потім з'явилася Професійна продукція, Продукція люкс і Активна косметика. У грудні 2006 року Компанія переїхала в новий офіс, по вулиці Миколи Грінченка. Влітку 2008 року була відкрита Академія Краси, в якій команда навчання Підрозділу професійної продукції проводить тренінги та семінари для майстрів наших салонів-партнерів.

У період  2007-2009 рр. проходить значний набір персоналу і поступово формується структура, в якій Компанія працює зараз.

На даний момент в компанії L'ORÉAL Україна працює більше двохсот п'ятдесяти співробітників. Ми виділяємо чотири Підрозділи, які безпосередньо працюють з продуктом, і три загальні служби, завданням яких є підтримка підрозділів.

 Підрозділи компанії L'ORÉAL Україна:

• Підрозділ продукції масового попиту

• Підрозділ професійної продукції

• Підрозділ продукції люкс

 • Підрозділ активної косметики

У кожному Підрозділі існують команди маркетингу і комерції, навчання та фінансового контролінгу.

Загальні служби компанії L'ORÉAL Україна:

• Служба операцій (Логістика), в структурі якої виділені: команда планування попиту, команда складської і транспортної логістики, служба по роботі з клієнтами, митна служба, команда закупівель, а також ряд інших фахівців.

• Фінансова та адміністративна служба, яка об'єднує команду контролeрів загальних витрат, юристів, бухгалтерію, IT службу.

• Служба по роботі з персоналом, фахівці якої займаються набором персоналу і просуванням бренду роботодавця, навчанням і розвитком персоналу, питаннями компенсацій і пільг, а також соціальними та іншими проектами.

Наші основні функції - маркетинг, комерція, фінанси, логістика та HR.

Стратегія Компанії з набору персоналу спрямована як на залучення фахівців з досвідом роботи, так і на розвиток молодих талантів. У L'ORÉAL Україна є кілька типів стажувань - літні практики, піврічні стажування в маркетингу, комерції та фінансів, а також  Програма розвитку талантів Management Trainee program.

Ми активно розвиваємо партнерські відносини з кращими вузами України і беремо участь у ярмарках вакансій. Ми пропонуємо студентам останніх курсів взяти участь у наших бізнес- іграх, найвідомішою з яких по праву вважається L'ORÉAL Future Leaders 3.0.