ПІДРОЗДІЛ ПРОФЕСІЙНИХ ПРОДУКТІВ

L'Oréal Professionnel
L'Oréal Professionnel - це  джерело натхнення для перукарів у всьому світі. Він об'єднує високоефективні продукти з ексклюзивними послугами у фарбуванні, текстуруванні, догляді за волоссям і продуктах для стайлінгу. Історія компанії L'Oreal почалася саме з бренду L'Oreal Professionnel, а підтримка розвитку перукарства знаходиться в самому ДНК бренду. Бренд є одним із лідерів світового ринку продуктів фарбування та догляду за волоссям. L'Oreal Professionnel дихає іноваціями. Іновації це те, що дозволяє нам гарантувати розвиток  салонів  та підтримувати нашу професійну першість.
Більш ніж 1200 салонів України успішно розвивають свій бізнез разом з L'Oreal Professionnel. Більше 4000 перукарів стилістів разом з нашими продуктами підтверджують свій професіоналізм та відкривають зірку в кожній клєнтці. Ми віримо, що всі люди різні; кожна рекомендація продукту чи сервісу орієнтована на задоволення індивідуальних потреб кожної жінки.

WEBSITE    Facebook
 

Kérastase
Kérastase - це професійний французький бренд класу люкс. Є визнаним експертом у догляді за волоссям, поєднуючи в собі досвід більше 50-ти років і найбільш інноваційні розробки лабораторій передових досліджень L'Oreal. З дня свого створення бренд працював тільки з професіоналами і був представлений виключно в салонах краси. Протягом багатьох років бренд Kérastase є лідером на професійному ринку засобів по догляду за волоссям і співпрацює з кращими салонами світу. В Україні на сьогоднішній день марка представлена ​​в 230 обраних салонах, які є офіційними партнерами Kérastase.

WEBSITE    Facebook

Matrix
Бренд  №1 серед перукарів Америки. Філософія бренду полягає в тому, щоб передбачати потреби стилістів перукарів і відповідати на них інноваційними продуктами і послугами. Адже перукар - це творець, в руках якого волосся стає витвором мистецтва. Ціль бренду - забезпечити стилістів перукарів  палітрою інструментів для щоденної роботи та творчості. Історія Matrix в Україні - це історія успіху 2000 салонів краси, 5000 перукарів та 50 членів команди, яку бренд почав писати в 2006 році та не зупиняється ні на секунду.

WEBSITE    Facebook
 

Decléor - експерт в косметичній ароматерапії, професійна марка засобів по догляду за обличчям і тілом на основі ефірних олій та екстрактів рослин. Марка заснована у 1974 році, і вже 42 роки пропонує унікальну концепцію краси, засновану та сумлінно відібраних натуральних компонентах і ексклюзивних формулах для щоденного догляду та чуттєвого задоволення. 

WEBSITE    Facebook

 

Бренд BIOLAGE був заснований у 1990 році у Сполучених Штатах Америки Арні та Сиделлом Міллерами, перукарями, які першими почали використовувати рослінні засоби для догляду за волоссям. Вони вірили у силу природи, яка здатна сприяти благополуччю як майстрів, так і клієнтів. Сьогодні BIOLAGE є світовим лідером у сфері професійного догляду за волоссям. Бренд включає наступні знакові продуктові лінійки, як HydraSource, ColorLast та Biolage Advanced, а також Biolage Styling, які доступні до продажу в салонах по всьому світу. Останній запуск R.A.W. (Натуральний- Аутентичний - Безпечний) BIOLAGE підтверджує свою відданість сталому розвитку, продовжуючи пропонувати якісні продукти найвищої якості. Ми професіонали за природою, чесні за вибором.

WEBSITE Facebook